/ by admin / Budownictwo i architektura / No Comments

Domy prefabrykowane

Bardzo często zamawiane są tak zwane domy modułowe. Jest to nowoczesna technologia budownictwa, która polega na wytwarzaniu gotowych modułów, czyli dużych elementów domu w zakładach produkcyjnych pod ścisłą kontrolą technologiczną. Takie gotowe moduły to w głównej mierze panele ścienne z przeszkleniami i drzwiami, ale też konstrukcje dachowe czy również duże części konstrukcji stropowych.

Jakie korzyści dają domy prefabrykowane?
Domy z prefabrykatów to w ostatnich latach coraz bardziej popularne rozwiązanie, ponieważ z takiego domu możemy się cieszyć zaledwie kilka tygodni od zlecenia. Co więcej, firmy, które posiadają zakłady produkcyjne, w których wytwarzane są takie gotowe do moduły domów prefabrykowanych oferują swoim klientom również szeroki wybór gotowych projektów, jak też sporządzanie projektów zgodnych z indywidualnymi życzeniami poszczególnych klientów. Należy podkreślić, że domy powstające w technologii prefabrykatów są to domy całoroczne, ponieważ wykorzystane materiały oraz surowce do tworzenia odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi a także użytkowymi, a więc świetnie sprawdzają się w różnych warunkach pogodowych. Przykładowo panele ścienne charakteryzują się niskim stopniem przenikalności, a więc bardzo dobrze będą się sprawdzały np w okresie jesieni czy zimy. Warto zdawać sobie sprawę też o tym, że firma hausformator, czyli firma zajmująca się produkcją modułów do domów prefabrykowanych oferuje swoim klientom okres 5 lat gwarancji na powstałe w ten sposób budynki.

Polecana strona: dom pod klucz.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze