/ by admin / Budownictwo i architektura / No Comments

Klejenie płytek dla początkujących

Płytki tubądzin massa sprawdzą się dosłownie w niedużej łazience. Ich jasna barwa sprawi, że pomieszczenie uda się nieco optycznie powiększyć. Można je kłaść na podłogach w korytarzach i salonach.

Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie właściciele cenią stateczną klasykę. Przed położeniem płytek tubądzin Cielo e terra beige należy odpowiednio przygotować podłoże. Po pierwsze należy jak najdokładniej oczyścić je z kurzu. Najlepszy do tego będzie odkurzacz przemysłowy, który z łatwością wciągnie pył nagromadzony na betonowej wylewce. Następnie powinno się podłoże pomalować co najmniej jedną warstwą preparatu gruntującego. Dzięki temu klej będzie łatwiej się przyczepiać do powierzchni a płytki nie będą się odklejać. W sytuacji większości preparatów gruntujących potrzeba mniej więcej 24 godzin na to, ażeby wyschły. Warto przygotować podłoże pod płytki ceramica limone ash white60x120 dzień przed planowanymi pracami. Do tego, ażeby położyć płytki przyda się również maszynka ich przycinania. Ręczna przecinarka do glazury kosztuje mniej więcej 100 złotych i jest niezbędna, bo niemal zawsze wymiar podłogi przymusza do cięcia płytek z boku. Przed klejeniem płytek warto położyć na podłożu bez kleju 1-wszy rząd, ażeby ujrzeć, jaki układ powstaje. Jeżeli już okaże się, że na końcu powinno się przyciąć płytkę na rozmiar ledwo kilku centymetrów, dużo lepiej przyciąć dwie skrajne płytki. Wizualnie będzie to wyglądało znacznie lepiej choćby glazurnik będzie mieć więcej pracy. Klej do płytek przygotowuje się na bieżąco, mieszając proszek z odpowiednią ilością wody.

Zobacz: tubądzin grand cave white 80×80.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze