/ by admin / Elektronika / No Comments

Laptop z filtrem prywatyzującym

Jeśli zależy ci na tym, by ani jedna osoba nie widział, jakie strony przeglądasz w internecie. Zaopatrz swój laptop, tablet czy smartfon w specjalny filtr prywatyzujący 3m. Dzięki niemu strony i informacje, jakie wyświetla się na twoim urządzeniu, będą widoczne tylko dla Ciebie.

Żadna osoba, kto patrzy na ekran twojego urządzenia z boku czy pod innym kątem, nie zobaczy niczego. Z takich rozwiązań rewelacyjnie jest korzystać, o ile w wielu sytuacjach korzystasz z komunikacji miejskiej i tam korzystasz z tabletu, smartfonu czy laptopa. Nie powinieneś dzielić się z innymi tym, co i ciebie interesuje. To twoja prywatna sprawa. A ludzie lubią zaglądać i interesować się tym, co inni przeglądają w sieci. Takie zjawisko posiada już własną fachową nazwę i jest określane jako snooping. Jeśli na laptopie czy tablecie znajdują się filtry prywatyzujące, to tylko osoba, która patrzy na ekran prosto, widzi na nim starannie to, co się na nim wyświetla. W każdym innym przypadku filtr powoduje, że ekran jest czarny. Dzięki temu można posiadać pewność, że żadna osoba nie pozna twojego hasła do banku czy nie będzie widział, jakie strony w sieci cię interesują. Nabycie takiego filtra nie jest problemem i dużym wydatkiem. Filtr prywatyzujący do laptopa można też poświęcając własny czas zakładać, bo nie jest to skomplikowane. Dostępne są one w postaci folii w rolce, którą trzeba starannie przykleić do ekranu urządzenia. Całkiem inaczej wybiera się filtry do laptopów i monitorów stacjonarnych. Przeciwnie utworzone są te do tabletów i smatrfonów. Różnice między filtrami do tych urządzeń polegają na układzie mikrożaluzji.
Polecana strona: PF23.8W9.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze