/ by admin / Elektronika / No Comments

Rodzaje etui

Telefony Apple są dość popularnym rozstrzygnięciem, które coraz bardziej zyskuje. Stąd też jednym z przydatnych rozwiązań jest etui apple, które warto kupić. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych rodzajów etui, które dostępne są dla telefonów tej marki.

Wybór jest stosunkowo bogaty i zdecydowanie właściwie każdy znajdzie w gronie nich z dużą dokładnością takie etui, który przypadnie mu do gustu i spełni jego oczekiwania.
Przezroczysta guma
Etui tego rodzaju głównie odznacza się tym, że jest przezroczyste, a także nie zmienia wyglądu telefonu. Zapewnia ono w całości dobrą ochronę, jednakże pod tym kątem można odnaleźć etui na telefon apple zapewniające lepszą ochronę. Przede wszystkim etui takie nie chroni dobrze przed upadkami, a raczej przed porysowaniem.
Bumper
Etui tego typu również nie zmienia zasadniczo wyglądu telefonu, a równocześnie wzmacnia jego wytrzymałość. Bumper jest to ramka, która otacza telefon i dość mocno zabezpiecza go przed upadkami. Jednakże niestety ma pewną wadę, a mianowicie dość słabo chroni ekran przed porysowaniem. Ochrona tego typu zrobiła się popularna mniej więcej 2010 roku gdy Apple dodawało tego rodzaju etui bezpłatnie do swoich telefonów.
Oryginalne etui Apple
Silikonowe case zapewnia stosunkowo niezłą ochronę przed upadkami. Należy pamiętać, że tego rodzaju pokrowce do Apple bardzo pewnie trzymają się w dłoni, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas korzystania z telefonu. Niestety pokrowce tego typu potrafią dość na prawdę bardzo często pękać, co niestety powoduje, że kwalifikują się one wówczas do podmiany.
Innymi rodzajami etui, które są stosowane w przypadku telefonów Apple są Bewood, pokrowce-cegły a także kilka innych. Z całą pewnością bez problemów właściwie każdy znajdzie pośród nich te dla siebie.

Sprawdź również informacje na stronie: etui apple.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze