/ by admin / Finanse i bankowość / No Comments

Mobilna aplikacja Provema

Korzystasz z kodów lojalnościowych? Jeżeli już zauważasz szereg zalet związanych z możliwością uzyskania cashbacku za zakupy, to warto przyjrzeć się aplikacji Provema. Nowa portmonetka na polskim rynku z całą pewnością odznacza się na tle pozostałych firm. Nowi klienci preferują w programie rzeczywiście opłacalne warunki cashbacku.

Sposobność dokonywania płatności kartą to kolejny atut, dzięki któremu warto od teraz wybrać właśnie ten program. Po zainstalowaniu aplikacji możesz poznać w tej samej chwili szereg wielu innych przydatnych funkcji. Funkcją godną wyróżnienia w programie Provema jest możliwość dokonania przelewu natychmiastowego. W ten sposób będziemy mogli nasze wynagrodzenie za punkty zdobyte podczas zakupów w tej samej chwili przelać na osobiste konto bankowe. Przelew pieniężny powinien dojść jeszcze tego samego dnia roboczego. Twórcy aplikacji pomyśleli także o tym, aby zwrot za zakupy móc w prosty sposób przekazywać na cele charytatywne. Oznacza to, że w kilku krokach dokonamy specjalnej darowizny na wybraną fundację lub dowolnie inny punkt docelowy. Może to być organizacja, hospicjum bądź dosłownie zbiórka pieniędzy. Przelewy i zrzutki z poziomu aplikacji robimy bardzo intuicyjnie. Zresztą cała aplikacja jest przystosowana do użytkowników o różnym poziomie rozwoju w kategorii IT. Ciekawą i oryginalną funkcją w programie jest to, że można ustawić sobie osobistą zakładkę związaną z oszczędnościami. W kilku krokach możesz ustawić sobie zbiórkę na urodziny, wyjazd wakacyjny, czy także spotkanie ze przyjaciółmi. Ustal cel zbiórki i zacznij odkładać środki finansowe razem z Provemą.

Więcej informacji na stronie: provema.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze