/ by admin / Gry i programy / No Comments

Gra Starfield

Firma Bethesda zatrudniła właśnie Toma Cruise’a jako głównego aktora w ich nowej grze. Starfield to gra science-fiction, która opowiada o grupie kosmicznych podróżników, którzy w swojej podróży napotkają masę przeciwności. Od problemów osobistych po starcia z nietypowymi przeciwnikami.

W końcu świeżość Bethesdy
Marka Bethesda od lat stawiała ciągle na te same gry. Legendarne studio nadal planowało kontynuacje starych gier typu Skyrim czy Fallout. Na szczęście w końcu postawili na świeżą jakość i fani nie potrafią doczekać się nowej, kultowej serii. Premiera gry Starfield nie jest jeszcze znana, ale obstawia się okolice czerwca. To właśnie wtedy zostanie ona zaprezentowana na targach E3 od Microsoftu.
Co na razie wiadomo o grze?
Na razie wiadomo mniej więcej tyle, że to gra o kosmosie. Tom Cruise po raz kolejny powinien wcielić się w jedyną w swoim rodzaju postać rodem z filmów Mission Impossible. Fani aktora nie powinni narzekać na masę świetnej akcji.
Nie powinna to być natomiast gra jedynie oparta na strzelaniu. Wiele wskazuje na to, że gra wplecie całe mnóstwo wątków filozoficznych na temat natury wszech świata. Studio jest wszak znane ze znanych wizji apokaliptycznych, choć w kultowym Falloucie. Rozgrywka ma podobno przypominać tą z Outer Wilds, która sprawdziła się u graczy nadzwyczaj dobrze. Gracze nie powinni oczekiwać niczego w stylu Mass Effect. Wiadomo również, że w grze pojawią się różnorakie frakcje, dzięki czemu przed graczem stoi masa nieprostych wyborów. Starfield na 100 procent zaskoczy nas jeszcze niejedną informacją.

Polecana strona: gra studia Bethesda.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze