/ by admin / Inne / No Comments

Co warto przeczytać?

 

Czytanie książek dla wielu osób zdaje się być rzeczą trudną, a co dopiero mówiąc o ich pisaniu. Niemniej jednak ludzie dzielą się na tych, którzy konsumują dzieła innych i którzy tworzą dzieła, które posiadają być konsumowane przez innych. W tym przypadku akurat chodzi o to, że pisanie książek to skomplikowane zadanie, do którego nie każdy jest dostosowany. Ciekawe książki tworzyli między innymi autorzy, którzy mieli jakieś cele, jakieś marzenia, którzy mieli coś do powiedzenia.

Nie napisze intrygującej książki ktoś, kto nie posiada nic do powiedzenia lub, kto się na niczym tak de fakto nie zna. To się zwyczajnie nie uda. Dlatego także książki, które warto przeczytać to dzieła ludzi, którzy pisali z potrzeby serca, dlatego że lubili i dlatego że umieli to robić. Nie zaś dlatego, że ktoś im tak kazał. Nigdy nie będzie pisał ktoś, kto nie umie, bo to się skończy tak szybko, jak się zaczęło. Co prawda inną rzeczą jest pisanie do dzienniki, inną do internetowego serwisu, a jeszcze inną pisanie książki. Niemniej jednak książkę napiszę wyłącznie ten, kto w ogólności coś kiedyś pisał i kto wie, jak się za to zabrać. Dobre książki nie powstają na kolanie, są efektem miesięcy, a zdarza się, że lat pracy. Autor nigdy nie jest zadowolony ze własnego działa i tak posiada w sumie być, bo gdyby był z tego zadowolony, to osiągnąłby szczyt swoich sposobności i jego rozwój po prostu aby się skończył. Tak natomiast jest coraz lepszy w tym, co robi. Jego książki jednakże są coraz mądrzejsze, coraz bardziej dopracowane i zwyczajnie coraz lepsze w odbiorze.

Zobacz więcej: ciekawe książki

Dodaj komentarz

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze