/ by admin / Inne / No Comments

Malowanie murali

Sztuka uliczna cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju. Jest to z całą pewnością jeden z najlepszych sposobności na ozdobienie brzydkich bloków oraz dodatkowo murów, które już dawno przeżyły własne zdecydowanie najlepsze lata świetności. Malowanie murali cieszy się również coraz większą aprobatą społeczną.

Jeszcze kilka lat temu znakomita większość osób uważała murale za akt wandalizmu , a dodatkowo niszczenia czyjejś własności. Aktualnie przepiękne murale miejskie stały się ozdobą miasta i powstają nawet specjalne mapy, na których są zaznaczone wszystkie najważniejsze dzieła sztuki ulicznej. Jeżeli więc poszukujecie sposobu na ozdobienie brzydkiego bloku albo muru, to warto zainwestować własne środki finansowe w najlepszych artystów, którzy oferują malowanie muralu.
Pierwszym krokiem jest bez wątpienia zbudowanie koncepcji oraz projektu danego muralu, by pasował on do otoczenia. Projektowanie murali nie jest z całą pewnością łatwe i najczęściej wiąże się ze sztuką kompromisów. Z jednej strony artysta musi wytworzyć własne niepowtarzalne dzieło, niemniej jednak z drugiej strony musi działać zgodnie z zamierzeniami klienta. Warto dać dla artysty jak największą możliwość swobody, jednakże biorąc pod uwagę kilka niezwykle ważnych kwestii. Każda sztuka powinna głównie łączyć ludzi, a nie ich dzielić. Warto zatem upewnić się, że artysta nie sięgnie po kwestie bardzo wrażliwe albo dosłownie obraźliwe dla Obywateli polski. Oczywiście nie każdy z nas zrozumie mural prezentujący postacie święte na budynku starego bloku uznając to za zwyczajną profanację symboli religijnych.
Zobacz również: wypożyczalnia sprzętu eventowego.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze