/ by admin / Inne / No Comments

Newsy i informacje

Sieć jest taką przestrzenią, gdzie w zasadzie właściwie każdy może prezentować swoje poglądy i przekonania. Nie musi w tym celu posiadać własnej witryny, bo w sieci istnieje wiele stron, gdzie można wypowiadać się na kwestie w różnorakich tematach.

Nie ma wówczas znaczenia, czy przedstawimy się jako Jacek Barciak, czy za radą jakiegoś niewiele zrozumiałego pseudonimu. To nie będzie miało znaczenia. Istotne jest jednakże to, że na nasz wpis może zareagować bardzo ważna ilość ludzi. W gronie nich na pewno wyszukają się tacy, którzy będą popierać nasze zdanie i tacy, którzy całkowicie je zanegują.
Bo Internet jest rewelacyjnym miejscem do prowadzenia dyskusji światopoglądowych. Tutaj ludziom dużo łatwiej przychodzi wypowiadanie własnych zdań. Dużo łatwiej niż w realnej rzeczywistości. Jeżeli już ani jedna osoba nie jest w stanie ich rozpoznać, to łatwiej jest im mówić o tym, jakie znaczenie posiada dla nich geopolityka czy jaki mają stosunek do seksu oralnego. W sieci dużo łatwiej mówi się o poglądach kontrowersyjnych i takich, które nie należą do popularnych. Bycie anonimowym sprzyja również na nieszczęście fali hejtu. W sieci, jak nigdzie indziej łatwo jest kogoś obrzucać błotem i niezbyt przyjemnymi epitetami. Choć strony są moderowane i nadzoruje się to, co na nich jest umieszczane, to nad wszystkim zapanować się nie da. W wielu przypadkach jest tak, że kontrowersyjne wypowiedzi są promowane, bo one przyciągają uwagę. Kategorycznie więcej osób zwróci wszakże uwagę na wpis o nienawiści do matki niż taki w którym z dokładnością wyjaśnia się, na czym polega geostrategia. To wynika poniekąd z właściwości ludzkiej natury.
Polecana strona: Geopolityka.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze