/ by admin / Inne / No Comments

Spodnie robocze i nie tylko

Odzież robocza znana jest też jako odzież bhp. Na pewno o taką odzież musi zatroszczyć się pracodawca, bo odzież robocza chroni pracowników w pracy, w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Mogą to być kombinezony robocze, spodnie robocze, buty robocze.

Musi to być bardzo porządna odzież, trwała, wyposażona w atesty, produkowana jedynie w takim celu, czyli do noszenia podczas pracy. Nie nadaje się do noszenia na co dzień. Pracownicy kupują taką odzież zdarza się, że własnymi siłami, ale to jest zadanie pracodawcy, który powinien posiadać magazyn wypełniony odzieżą roboczą w różnych rozmiarach i wręczać ją pracownikom. Dobrej jakości odzież nie jest tania, może kosztować dosłownie 400 złotych za parę butów, ale musi posłużyć pracownikowi przynajmniej przez pół roku, częściej odzieży się bynajmniej nie wymienia. Dwa razy w roku wymienia się odzież roboczą. Pracownik musi sobie prać ubrania i posiadać je na swoim stanie. Odzieżą roboczą są też rękawice z tworzyw sztucznych lub skóry licowej, obuwie, kombinezony, nieraz nakrycia głowy takie, jak kaski. Zdarza się, że pracodawca kupuje bluzy polarowe. To znacząca sprawa dla każdej osoby, bo brak odzieży ochronnej może skończyć się wypadkiem, co jest działaniem jak najbardziej niepożądanym. Do odzieży obronnej należą szelki chroniące przed upadkiem pracowników budowlanych. Sklepy z odzieżą roboczą posiadają szeroki asortyment odzieży, a pracodawca decyduje jaką odzież kupi swoim pracownikom. To na prawdę istotna sprawa dla niejednej osoby. Największy wybór odzieży bhp można wyszukać w hurtowniach.
Sprawdź: odzież bhp.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze