/ by admin / Komputery i internet / No Comments

Interesujące teksty

Na łamach naszego portalu znajdą Państwo atrakcyjne artykuły na właściwie każdy zagadnienie. Dbamy o to, żeby wyróżniały się one jakością i trafnością. Stale zamieszczamy masowe ciekawostki, które wzbudzają zainteresowanie naszych czytelników z różnych przedziałów wiekowych. Zapraszamy do przekonania się o tym, że nasz portal informacyjny zasługuje na uwagę.

Jaka powinna być rola publicystki, kiedy prowadzimy portal informacyjny? To pytanie zadaje sobie niejeden człowiek nadzorujący pracę (zwykle grupy ludzi) przy takim projekcie (czyli przy portalu informacyjnym).

Najwięcej zależy tu – siłą rzeczy – od mojej własnej koncepcji prowadzenia tego portalowego przedsięwzięcia. Są wszakże także i takie portale, gdzie czystej publicystyki nie znajdziemy, a wyłącznie same artykuły informacyjne. Z drugiej strony, publicystyka stanowi ciekawe urozmaicenie i swoistą odskocznię od „suchych” treści. Odnosi się ona także w większości przypadków do wydarzeń dziejących się aktualnie albo też ostatnio dopiero minionych (niemniej jednak całkiem możliwe, że ciągle aktualnych w umysłach niektórych czytelników). Należy zatem dobrze zastanowić się nad obecnością na portalu felietonów czy też komentarzy. Po prostu, dzięki temu nasz portal będzie mniej monotonny, a bardziej różnorodny. Jakby nie patrzeć – tak będzie. Z tym, że, kiedy przesadzimy, możemy stracić wizerunek portalu typowo informacyjnego, zatem jeżeli na takiej kreacji w oczach odbiorców nam zależy, to powinniśmy sprawę z uwagą analizować (i ewentualnie – umiejętnie balansować między informowaniem, a komentowaniem).

Wszystko tu zależy od tego, do jakiego wizerunku portalu w zasadzie zmierzamy. W gruncie rzeczy możemy tam zawrzeć artykuły na każdy zagadnienie – jeżeli już chcemy być bardzo niejednorodni i totalnie wielobranżowi. Możemy także postawić co najmniej i na ciekawostki tylko ze świata nauki, ale wówczas nie będzie to już portal typowo informacyjny.

Źródło informacji: http://walczznuda.pl.

Dodaj komentarz

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze