/ by admin / Komputery i internet / No Comments

Nowe strony internetowe

Podczas budowy strony internetowej trzeba pamiętać o kilku istotnych aspektach. Te aspekty determinują nie tylko wygląd strony, niemniej jednak również to, jak będą się po niej poruszali konsumenci. Projektowanie stron www obecnie znacznie odbiega od tego, jakie wykonywane było jeszcze kilka lat temu.

Obecnie strony wykonuje się przede wszystkim w technologii responsywnej, czyli każda strona musi się dopasowywać do wielkości ekranu, na jakim jest wyświetlana, bez względu na to, czy jest to tablet, czy smartfon, laptop, czy duży monitor komputera stacjonarnego.
Projektowanie stron internetowych kiedyś polegał na zastosowaniu wielkiej liczby tak zwanych wodotrysków, czyli mieliśmy technologie flash, która dzisiaj jest już absolutnie nie stosowana, mieliśmy na prawdę dużo zdjęć w różnej jakości i ogólny chaos na stronie, zarówno pod względem ilości zakładek, jak i kolorystyki. W tym momencie się to zmieniło, dlatego że ilość stron internetowych , a dodatkowo informacje, jakie są na tych stronach zamieszczane, są tak obszerne, że użytkownicy doświadczają chaosu informacyjnego i potrzebują szybko odnaleźć informacje w konkretnym miejscu bez straty czasu. Stąd też tworzenie stron wykonywany jest w taki sposób, by użytkownik mógł na stronie bardzo szybko odnaleźć to, czego poszukuję i żeby strona była bardzo czytelna. Rezygnuje się ze wszelkich dodatków, które zaburzają wczytywanie się strony i opóźniają ją. W zamian za to stosuje się proste technologie, które czynią stronę bardziej czytelną. To koryguje znacznie jej działanie.
Więcej: projektowanie stron www.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze