/ by admin / Kosmetyki i moda / No Comments

Przyklejanie rzęs na pasku

Pomimo iż sztuczne rzęsy są bardzo popularne i coraz w dodatku kobiet, zarówno młodych, jak i starszych, widujemy w takich rzeczach, to należy sobie zdawać sprawę z tego, że są pewne przeciwwskazania do noszenia takich rzeczy przede wszystkim sztuczne rzęsy nie są dla kobiet, które są chore na trichotillomanię.
Ta choroba polega na notorycznym wyrywaniu w osobie włosków i jeżeli kobieta będzie miała sztuczne rzęsy, to będzie je wyrywała razem z naturalnymi. Drugim przeciwwskazaniem są różnego rodzaju choroby oczu.

Jeśli cierpisz na zaćmę, jaskrę albo jakieś alergię oczną, to takie rzeczy absolutnie nie są dla ciebie wskazane. Ostrożnym trzeba być również wówczas, gdy wykazujesz nadwrażliwość na klej. Wtedy rzęsy na pasku albo przyklejane na stałe kępki mogą powodować reakcja alergiczną. Odczyn może się pojawić w tej samej chwili lub po kilku dniach. Jeżeli już rzęsy będą kiepsko przyklejone i będą zbyt mocno odbijały się w powiekę, to w trakcie odrastania może to powodować problemy z oczami. Może się tak stać też wtedy, gdy twoje oczy nie są przystosowane do noszenia sztucznych rzęs lub gdy nie utrzymujesz dobrego poziomu higieny. Niestety sztuczne rzęsy niełatwo jest utrzymać w czystości i mogą się mnożyć tam bakterie oraz dodatkowo drożdżaki i grzyby. Może również dojść do na mnożenia się pasożytów. Wówczas oczy zaczynają puchnąć i wyglądają dziwnie, jakbyś płakała. To 1-wszy sygnał do tego, że należy bardzo szybko takie rzęsy zdjąć i przemyć oczy specjalnym preparatem a później używać krople do zaczerwienionych i spuchnięty oczu.
Zobacz również: rzęsy na pasku.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze