/ by admin / Kosmetyki i moda / No Comments

Rodzaje szpilek

Dobieranie odpowiednich pończoch powinien być podyktowany nie tylko i wyłącznie porą roku, ale także tym, co na sobie mamy. Na nieszczęście pończochy podzieliły świat mody i dzisiaj widzimy zwolenników trzech podstawowych nurtów. 1-szy nurt to osoby, które uważają, że trzeba nosić tylko i wyłącznie beżowe rajstopy.

Wyłącznie takie uznawane są w ich rozumieniu za właściwe. Z kolei drugi nurt sądzi, że pończochy powinny być zawsze czarne, dlatego że jedynie to gwarantuje, że nasza stylizacja będzie wyglądała elegancko. Z kolei jeszcze kolejny nurt uważa, że pończochy trzeba dobrać do pory roku i tutaj w miesiącach ciepłych trzeba nosić beżowe, jednakże zimą i ogólnie w miesiącach zimnych należy nosić czarne. Mamy jeszcze czwartą grupę ludzi, taką marginalną, która uważa, że rajstopy powinny być dopasowane do koloru obuwia. Gdy wkładamy czarne buty, rajstopy powinny być czarne. Z kolei, gdy zakładamy inny kolor, szczególnie jakieś jasne lub starannie nude, to rajstopy powinny być beżowe. Niestety zasady te są takie płynne, że stosujemy je wybiórczo, raz do ciemnych butów zakładamy beżowe rajstopy, innym razem zimą zakładamy również beżowe, a w ciepłych miesiącach zakładamy czarne i dopasowujemy je do tego, jaki jest nasz gust. W tym przypadku akurat zasady nie są tak bardzo sztywne, dlatego można pokusić się o ich dowolną interpretację. Natomiast widujemy jakiś czas temu kobiety w czarnych rajstopach, jeśli w grę wchodzi ciemne ubranie, a gdy jest ciepło, widujemy kobiety w pełni bez rajstop, ponieważ tak jest wygodniej.
Zobacz również: szpilki czarne.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze