/ by admin / Kultura i sztuka / No Comments

Rzeźby – sztuka

O ile interesujemy się sztuką, a zatem np malarstwem czy rzeźbą, to niewątpliwie powinny nas zainteresować rzeźby realizowane przez uznanych artystów, którzy od dawna odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej. Stąd też dużą popularnością znawców oraz wielbicieli sztuki cieszy się Igor MITORAJ rzeźba.
Rzeźby – na co zwrócić uwagę?
Nie ulega wątpliwości, że nowoczesne rzeźby spotykają się z bardzo dużą popularnością, nie tylko krytyków i innych artystów, ale także ludzi, którzy pasjonują się sztuką.

Stąd też ogromne zainteresowanie wzbudza rzeźba Igor MITORAJ Asklepios. Jest to rzeźba stworzona techniką klasyczną w brązie, też z wykorzystaniem trawertynu. Rzeźba ma wielkość prawie 50 cm. Należy podkreślić, że artysta odebrał gruntowne wykształcenie artystyczne, a jego prace powstawały z wykorzystaniem klasycznych technik rzeźbiarskich, a więc są to rzeźby wykonywane w kamieniu, jak także w brązie. Są to zarówno niewielkie rzeźby kameralne, ale również większe o charakterze monumentalnym. W swoich pracach często odwołuje się do antyku. Ponadto, osoby zainteresowane rzeźbami tego artysty mogą zapoznać się również z innymi pracami, a mianowicie takimi jak Igor MITORAJ Perseusz. Z całą pewnością warto na bieżąco śledzić galerie sztuki, które prezentują osobom zainteresowanym najnowsze prace czy również pracy już uznane. Niewątpliwie będzie to gratka dla wszystkich wielbicieli sztuki, którzy interesują się przykładowo rzeźbą, która nawiązuje do okresu antyku, do więc są to np prace wykonywane w brązie.

Zobacz: Igor MITORAJ Perseusz.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze