/ by admin / Kursy i szkolenia / No Comments

Kursy jezyka angielskiego online

English time to korepetycje z języka angielskiego on-line. Są to zajęcia prowadzone indywidualnie, lub w grupach dwuosobowych. Intensywność kursu uzależniony jest od potrzeb kursanta, ażeby spełnić jego zamierzone cele.

Lekcje angielskiego on-line to zdecydowanie najlepszy sposób na podszkolenie swoich kwalifikacji języka obcego w wygodny sposób, dopasowany pod osobę. Kurs jest prowadzony przez absolwenta Filologii Angielskiej, tłumacza i zarazem nauczyciela języka angielskiego. Nauczyciel posiada bardzo duże doświadczenie w pracy z uczniami on-line i bogatą wiedzę, ażeby odpowiedzieć na każde zadane przez kursanta pytanie. Nauka angielskiego online to gwarancja solidnej porcji wiedzy oraz dobrej zabawy. Kurs przez Internet to bardzo wygodna opcja – w lekcji można uczestniczyć bez opuszczania domu czy z biura a także jest elastyczny grafik. A dodatkowo w ramach kursu angielskiego, english time zapewnia materiały dostępne w chmurze. Jak działa english time? Wystarczy napisać e-maila, bądź za pośrednictwem platformy Messenger i zaproponować termin, podać swój dotychczasowy poziom kwalifikacji oraz swoje cele. Następnie trzeba potwierdzić termin, opłacić i połączyć się w ustalonym terminie. W ofercie znajdują się lekcje ogólne – nauka płynnego mówienia i zwiększenie zasobu słownictwa oraz nauka gramatyki. English time proponuje także kursy specjalistyczne oraz przygotowanie do niebagatelnych egzaminów z języka angielskiego. Wszystkie informacje znajdują się na internetowej stronie kursu, a w razie wątpliwości czy jakichkolwiek problemów zawsze można napisać wiadomość prywatną.

Zobacz również: nauka angielskiego online.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze