/ by admin / Marketing i reklama / No Comments

Marketing internetowy – czy warto?

 

Kiedyś do zrobienia strony przechwytującej potrzebna była znajomość HTML. Dzisiaj nie jest to już konieczne, można korzystać z darmowych kreatorów, które w prosty i skuteczny sposób pozwolą nam taką stronę zbudować. O ile preferujesz rozpocząć zareklamować się w sieci, powinniśmy tylko wiedzieć, co strona przechwytująca powinna zawierać, a nie jak ją zrobić pod względem technicznym. Tego wiedzieć nie powinniśmy.

Strony takie posiadają być w głównej mierze efektywne, zatem tutaj potrzebna jest pewna doza planowania i powinno się mieć świadomość tego, co należy znaleźć w obrębie takiej strony. Powinniśmy także wiedzieć, czego na niej umieszczać nie wolno, jeżeli już preferujesz, by rzeczywiście właściwie funkcjonowała. Wbrew pozorom nie jest to takie zwykłe, jak mogłoby się na 1-szy rzut oka wydawać. Wielu użytkowników zastanawia się, jak zrobić strony przechwytujące i czy ma to w ogólności sens. Powiemy ci, że tak, ma i to ogromny. Jest tak przede wszystkim dlatego, że z takiej strony można wycisnąć pośrednio sprzedaż. Natomiast wróćmy do samego robienia, czyli tworzenia takiej strony. Tutaj w grę wchodzi paleta barw, układ i tym podobne. To wszystko powinno się dostosować, bo strony przechwytujące nie są byle jakimi stronami, wyłącznie takimi, w których zawarto naprawdę jakieś dane i które stworzono pod względem jakiegoś efektu, którego marketer chce zdobyć. Po wyszukaniu szablonu landing page należy go zoptymalizować i dopasować do własnej branży. Nie jest to łatwe, trzeba posiadać edukację na zagadnienie indywidualnej grupy docelowej , a dodatkowo tego, co chcemy takiej grupie zaoferować.

Zobacz także: marketing sieciowy

Dodaj komentarz

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze