/ by admin / Marketing i reklama / No Comments

Niebanalne gadżety reklamowe

 

Ulotki i bilbordy już dawno przestały przykuwać uwagę odbiorców i stanowić efektywny nośnik treści reklamowych.

W obliczu takiej sytuacji wyłącznie kreatywne promocji posiadają szansę przebić się i wywołać pożądany efekt.

Doskonałym pomysłem są więc niebanalne, praktyczne gadżety tj. choćby koszulki reklamowe, których posiadacze będą jednocześnie żywą upowszechnianiem Twojej firmy. Staf noszący odzież firmową wpłynie nie tylko na pozytywne postrzeganie marki przez klientów, ale również na swoiste przywiązanie do niej pracowników. Kolorowe polary i koszulki z nadrukiem logo, czy nazwy firmy pozwolą ją nie gorzej zapamiętać i zakotwiczyć w podświadomości nabywców.

Techniką wykorzystywaną przy produkcji odzieży reklamowej jest haft komputerowy. To dzięki niemu ubrania zachowają doskonały wygląd wręcz mimo wielu prań i częstego użytkowania.

Innym, nowatorskim sposobem reklamy firmy jest wręczanie dzieciom klientów zabawek z logo naszej firmy. Miękkie maskotki reklamowe mogą stać się ulubionymi dobrymi znajomymi maluchów, które będą bez przerwy przywoływać w pamięci ichniejszym rodziców skojarzenia aktualnie z naszą firmą.

Dobrym chwytem marketingowym jest też zorganizowanie konkursu, którego laureaci zostaną obdarowani kubkami, ręcznikami, lub fartuchami z wyhaftowanym logo naszej firmy. Te zazwyczaj używane przedmioty nie pozwolą im zapomnieć o ichniejszym ulubionej firmie, która je ufundowała.

Ceramika i odzież reklamowa rozpoczynają coraz bardziej wypierać z rynku tradycyjne formy promocji oferując odbiorcom tak zwaną wartość dodaną w postaci sposobów ich wykorzystania w codziennym życiu.

Zobacz: czapki reklamowe.

Dodaj komentarz

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze