/ by admin / Marketing i reklama / No Comments

Twoja pozycja w sieci

Wydaje się, że umieszczanie linków w tekście jest bardzo łatwe. Wystarczy wpisać odpowiednią komendę, zakryć tekstem i wszystko gotowe. Z technicznej strony, jak najbardziej.

Problem polega na tym, że czytającymi strony internetowe nie są technicy, który oceniają wyłącznie prawidłowość zaprojektowania. Przeciwnie- strony internetowe przeglądają zwykli ludzie, którzy koncentrują się na treści. Te same osoby bardzo nie doceniają, gdy na siłę im się coś wciska, gdy tekst napisany jest jedynie po to, ażeby promować coś innego. Bardzo szybko odchodzą od stron, gdzie przewijają się takie wątki. Bardzo trudno zresztą się dziwić- żadna osoba nie woli aby nadużywano jego zaufania. Użytkownik sieci internet wchodząc na stronę oczekuje, że spotka się z wartościową treścią, a nie krypto-reklamą. Jeżeli ktoś potrzebuje podlinkować w tekście parę rzeczy, musi zrobić to umiejętnie.
Przede wszystkim, kryterium kluczowym powinno być to, że chce się być fair. Oznacza to, że prawie każdy tekst powinien posiadać w sobie jakąś wartość. Na 100 procent, nie chodzi o to, żeby wszystko w internecie było maksymalnie profesjonalne. Kilka osób robi coś hobbystycznie, inni nie otrzymują za prowadzenie strony takiego wynagrodzenia, żeby odpowiadało to najwyższej jakości. Jednakże niezależnie od tego, jak i za ile coś się robi, treść nie powinien być zlepkiem bezsensownych zdań. Nie powinien też mieć chwytliwych, nieprawdziwych tytułów. Pewnie kilka osób czytających natknęło się na ten podstawowy problem, gdy to tytuł obiecywał szokujące wiadomości, jednakże rzeczywiście nie ilustrował żadnej dodanej wartości. Takie praktyki są godne potępienia.
Następnym ważnym kryterium jest naturalność. Linki powinny wpasowywać się w treść. Po stronie piszącego stoi o tyle trudniejsze zadanie, że nawet kiedy pisze jakiś treść pod link, treść powinien o niego zahaczać i wkomponowywać go jako część całości. Na pewno należy nad tym ciut pomyśleć, jednakże efekt jest dobry. Nikt wszak nie pragnie zapychać internetu bezsensownymi treściami, a w zasadzie o ile czytelnik już po pierwszym akapicie stwierdzi, że wszystko jest wyłącznie pretekstem dla linku, niechętnie w niego kliknie. Warto pamiętać o tych regułach.
Więcej: seozaplecze.weebly.com.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze