/ by admin / Medycyna i uroda / No Comments

Czy zabiegi laserem bolą

Zabieg onda wykorzystuje mikrofale i pomaga pozbyć się tkanki tłuszczowej. Jest wybierany równie bardzo chętnie jak inne zabiegi, np. kriolipoliza lub rozbijanie komórek tłuszczowych przy pomocy lasera frakcyjnego.

Przy pomocy urządzenia onda wykonywane są również zabiegi na cellulit. Dziś problem cellulitu tyczy się większości kobiet. Nierzadko tzw. pomarańczową skórkę mają również kobiety szczupłe i aktywne fizycznie. Na prawdę często cellulit nie wynika ze złego odżywiania, czy zaniedbywania aktywności fizycznej. Zwykle jest spowodowany przez zmiany hormonalne, które zachodzą u każdej kobiety. Niestety – mimo tego że jest powszechny sprawia kompleksy u wielu kobiet. W pewnych sytuacjach przez cellulit wstydzą się na plaży, zatem przed wakacjami poszukują na bardzo szybko zabiegów, które im pomogą. W wypadku cellulitu i rozstępów skuteczny jest także zabieg storz. Trwa mniej więcej 60 minut, ale należy go powtarzać nawet 10 razy co 7 dni. Wykorzystywane są w nim fale akustyczne. Ten zabieg pomoże nie tylko pozbyć się cellulitu i rozstępów, ale będzie także ujędrniający. Wiele kobiet wybiera go na uda, ponieważ to tam zwykle skóra staje się wiotka i nieatrakcyjna. Wraz z wiekiem u kobiet spada produkcja kolagenu. To powoduje, że skóra traci jędrność i elastyczność. Wręcz przyjmowanie kolagenu w tabletkach nie daje takich efektów jak medycyna estetyczna.

Warto zobaczyć: usuwanie rozstępów ostrów wielkopolski.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze