/ by admin / Medycyna i uroda / No Comments

Licówki-dla kogo

Dziś w gabinecie stomatologicznym można nie tylko wyeliminować ubytki albo kompletne zęby, kiedy ich leczenie jest już niemożliwe. Coraz częściej gabinety stomatologiczne zaczynają przypominać te, które zajmują się medycyną atrakcyjną. Bowiem ukazują się w nich pacjenci, którzy pragną poprawić wygląd swoich zębów: wybielić je, wyrównać albo nadać nowy kształt.

To kosztowne, ale możliwe do utworzenia zabiegi. Ci, którzy zdecydują się na wybielanie, najczęściej korzystają z lamp, które emitują odpowiednie światło wybielające zęby. Najpierw stomatolog nakłada na zęby specjalny żel, a potem naświetla je przez mniej więcej 90 minut lampą. Zabieg powtarza się 2-3 razy co dwa tygodnie. U ludzi, którzy dbają o zęby, nie palą papierosów, efekty mogą utrzymywać się dosłownie do trzech lat. Potem zabieg trzeba powtórzyć. Na nieszczęście tradycyjne lampy wybielające nie będą działać na zęby, które leczone były kanałowo. Tacy pacjenci mogą skorzystać zamiast tego z licówek. To cienkie płatki naklejane na powierzchnię zębów z przodu. Można dzięki nim wybrać nie tylko kolor/odcień zębów, niemniej jednak również wyrównać je i sprawić, że będą mieć bardzo ładny kształt. Z licówek korzysta wielu popularnych aktorów i aktorek. Nosi je wielu osób mediów, którzy dzięki nim znacznie poprawili swój wygląd. Licówki wystarczają na około 20 lat, potem należy wymienić je na nowe. Przyklejane są na zęby przy pomocy kleju cementowego. Koszt takiego uzębienia to około kilkanaście tyś. zł, ale efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania, dlatego popularność tego zabiegu rośnie.

Warto zobaczyć: leczenie kanałowe pod mikroskopem kalisz.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze