/ by admin / Medycyna i uroda / No Comments

Operacje biustu

Kiedy kobiety decydują się na powiększanie piersi. Z całą pewnością wtedy, kiedy zbyt nieduży biust jest dla nich przyczyną kompleksów. Niekiedy niewielki biust to efekt genetyki.

W pewnych sytuacjach to rezultat w pewnym sensie wad rozwojowych. Na powiększanie biustu decydują się kobiety, których biust nie urósł albo zatrzymał się na takim etapie, gdzie raczej nie przypomina on kobiecego biustu. W bardzo wielu przypadkach na operację powiększenia biustu decydują się także kobiety dla swoich partnerów. Jeżeli oni są zwolennikami dużych piersi, to kobiety pragną być dla nich jak najbardziej atrakcyjne. Bywa tak, że operację powiększenia biustu sponsoruje właśnie partner kobiety. Tam, gdzie wykonuje się powiększanie piersi, proponuje się kilka różnorakich rozwiązań. Jednym z nich jest powiększanie piersi tłuszczem. Wtedy pobiera się tkankę tłuszczową z ciała kobiety i wstrzykuje się ją w okolice piersi. Zabieg taki nie wymaga konieczności wprowadzania ciał obcych, jakimi są już np implanty. Zabieg taki bardzo trudno jest przeprowadzić u bardzo szczupłych kobiet, czyli takich, gdzie ilość tkanki tłuszczowej jest bardzo mała. W tak zaistniałych okolicznościach bierze się zazwyczaj pod uwagę powiększanie piersi implantami. Istotne jednak jest, by rozmiar implantu został dobrany prawidłowo. Zbyt duże piersi nie tylko i wyłącznie wyglądają nienaturalnie. Mogą stać się obciążeniem dla kręgosłupa. Bo bardzo duże piersi jednakże ważą. Dlatego ważny jest rozsądek i prawidłowy wybór rozmiaru nowych piersi. Lekarze specjaliści proponują je w co najmniej kilku wariantach, ażeby łatwiej było wybrać te najlepsze.
Źródło: przeszczep tłuszczu.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze