/ by admin / Medycyna i uroda / No Comments

Peeling kawą

W sklepach dostępnych jest sporo gotowych peelingów, które mają za zadanie złuszczyć martwe komórki naszego naskórka i tym samym sprawić, że skóra będzie zdrowa i promienna. Natomiast preparaty te są dość drogie w porównaniu do wielkości opakowań, a głównie do samego działania. Dlatego znacznie lepszym rozstrzygnięciem jest peeling kawowy.

Taki peeling jest w pełni naturalny, a pomimo to ma wyjątkowo efektywne działanie. Peeling ze zmielonych ziaren kawy nie tylko i wyłącznie usuwa obumarłe komórki naskórka, odkrywając gładką i młodą skórę, niemniej jednak także pobudza ją do odnowy. Skóra, która jest zaczerwieniona, jest również mocno pobudzona do odnowy, a to powoduje, że tworzą się nowe włókna kolagenowe, które stanowią swoiste rusztowanie dla naszej skóry. Domowy peeling z kawy jest zatem perfekcyjnym sposobem na to, żeby nie tylko uczynić skórę piękniejszą, ale poza tym także oszczędzić pieniądze. Wystarczy wykorzystać fusy, które zostają nam z kawy i zmieszać je z ulubionym olejkiem do ciała lub żelem pod prysznic, a następnie wmasować w skórę. To sprawi, że skóra się zaczerwieni, odżywi i mocniej ukrwi, a także będzie znacznie gładsza. Peeling kawowy to perfekcyjny domowy kosmetyk, który możesz zastosować wręcz zawsze. Jedna paczka kawy wystarczy Ci na zrobienie kilkunastu takich peelingów i bez wątpienia nie musisz kupować najlepszej kawy, bo wystarczy ta zwyczajna. Byle ażeby była to prawdziwa drobno mielona kawa. Ekstrakt z niej pobudza i wzmaga ukrwienie skóry, a ostre ziarenka zdzierają martwy naskórek.
Zobacz: http://smartnest.pl.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze