/ by admin / Medycyna i uroda / No Comments

Zabiegi modelujące sylwetkę i nie tylko

Teraz w klinikach urody możemy liczyć nie tylko na normalne zabiegi upiększające. Wiele z nas chciałoby mieć piękniejsze ciało, niemniej jednak nie jest łatwo pozbyć się tłuszczu bez efektów ubocznych.

Istnieją bez wątpienia różne zabiegi na odchudzanie. Część z nich używa dobroczynne działanie ciepła. Można zatem skorzystać ze specjalnej sauny. Niekiedy stosuje się także leczniczą moc roślin – okłady z alg mają przynosić dobre efekty w sytuacji cellulitu. Znane jest także odsysanie tłuszczu, które jest już zabiegiem bardziej inwazyjnym i nie każdy może się mu poddać.

Działanie ciepła na tkankę tłuszczową jest zrozumiałe. Co jednak powiedzieć o działaniu zimna? Czy ma możliwość rzeczywiście dać świetny efekt, skoro w większości wypadków mówi się, że tłuszcz trzeba wypocić?

Kriolipoliza – zamrażanie tłuszczu to szansa dla osób, które z jakiegoś powodu nie mogą korzystać z sauny, oczekują szybkich efektów albo zwyczajnie wszelkie inne sposoby zawiodły. W przeciwieństwie do inwazyjnych zabiegów kriolipoliza jest bardzo prosta w przeprowadzeniu i nie powinna powodować żadnych skutków ubocznych, co więceji związanymi z chłodem.

Wszystkie zabiegi modelujące sylwetkę posiadają w domyśle powodować odchudzenie. Pod tym względem kriolipoliza faktycznie funkcjonuje. Efekty widać po pierwszym zabiegu, choć nie ujawniają się one w tym samym momencie. Następny zabieg można jednak przeprowadzić dopiero po pewnym czasie. Jak chłód może pomagać na odchudzanie? Otóż zimno rozbija komórki tłuszczowe bez powodowania innych uszkodzeń. Organizm usuwa uszkodzone komórki i tym samym kriolipoliza odchudza.

Więcej: zabiegi wyszczuplające.

Dodaj komentarz

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze