/ by admin / Medycyna i uroda / No Comments

Zabiegi na zmarszczki

Dziś zabiegi medycyny estetycznej stały się w całości bezinwazyjne. Skalpel przy pomocy którego kiedyś usuwano tkankę tłuszczową nie jest już używany. Zastąpił go laser oraz urządzenia emitujące fale radiowe o różnym natężeniu.

Dzisiaj klinika piękności to miejsce, do którego można przyjść na kilka godzin i wykonać zabiegi upiększające w bezpieczny sposób. Znacząca większość zabiegów organizuje się w kilka godzin. Pośród kobiet dużą popularnością cieszą się liposukcja i zabiegi podnoszące jędrność skóry. Z wiekiem skóra produkuje coraz mniej kolagenu, który odpowiada za to, by była dobrze nawodniona i jędrna. Hormony, nieodpowiednia dieta oraz brak ruchu mogą sprawić, że skóra szybko zacznie się starzeć a tkanka tłuszczowa zgromadzi się tuż pod nią tworząc nieestetyczne fałdy. Liposukcja to bezpieczna operacja, która pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej z ud, brzucha, bioder i pośladków. Kobiety, które zdecydowały się na ten zabieg potwierdzają, że skóra po nim stała się jędrna a sylwetka prezentuje się znacznie lepiej. Jeśli chodzi o utratę kilogramów, to nie jest to może zmiana imponująca, ale wynika głównie z tego, że tłuszcz sam w sobie nie waży zbyt sporo. Liposukcja to nie metoda na odchudzanie, co podkreślają chirurdzy przeprowadzający zabiegi. Bardzo ważne jest to, że po zabiegu można zgubić kilka niepotrzebnych centymetrów w obwodach. Co ciekawe po zabiegu liposukcji można wykorzystać komórki tłuszczowe do wypełnienia biustu lub policzków. Zabieg nosi nazwę lipofillingu i cieszy się pośród kobiet bardzo dużym zainteresowaniem.

Dodatkowe informacje: przeszczep tłuszczu łódź.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze