/ by admin / Motoryzacja / No Comments

Czy można dostać bezpłatny samochód zastępczy?

Ten, kto decyduje się na wykupienie ubezpieczenia assistance, ten z reguły wie, że w razie awarii, która uniemożliwi kontynuowanie podróży, może liczyć na bezpłatny samochód zastępczy. Takie gwarancje gwarantuje właściwa polisa. Dla wielu kierowców i tych, którzy dużo jeżdżą samochodem i są dosłownie od niego uzależnieni, to bardzo wygodne rozwiązania. Jednakże na takie bezpłatne auto możemy liczyć też w innych sytuacjach. Ostatnio zaczęły pojawiać się firmy, które wypożyczają pojazdy samochodowe zastępcze ofiarom kolizji drogowych.
Wypadki drogowe bardzo w bardzo wielu sytuacjach kończą się tym, że auta biorące w nich udział ulegają uszkodzeniu. Takie szkody mogą być znaczące lub nikłe. Wszystko zależy od charakteru zdarzenia. Jeśli do takiego wypadku dojdzie nie z naszej winy, a nasz samochód ulegnie uszkodzeniu, które uniemożliwi wykorzystanie z niego, możemy liczyć na bezpłatny samochód zastępczy. Takie auto zostaje nam udostępnione przez specjalną firmę, a koszty takiego wypożyczenia pokrywa sprawca. W wielu sytuacjach koszty te pokrywane są z polisy OC sprawcy wypadku. To bardzo zyskowne rozwiązania i korzysta z nich kilka osób. Taki bezpłatny samochód zastępczy może wszak zdecydowanie ułatwić życie, gdy nasz samochód będzie naprawiany. A skoro nie powinniśmy za niego płacić, to dlaczego się na niego nie zdecydować? Wypożyczenie takiego samochodu zwykle obejmuje czas, gdy nasz samochód jest naprawiany. Kiedy go odzyskamy, wystarczy telefonicznie zgłosić chęć oddania samochodu zastępczego i ktoś na pewno zgłosi się po jego odbiór.
Więcej: bezpłatny samochód zastępczy.

Dodaj komentarz

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze