/ by admin / Motoryzacja / No Comments

Lokalizacja pojazdów firmy transportowej na mapie

Firmy transportowe powinny głównie korzystać z takich rozwiązań, które pozwalają im na realizację obowiązków transportowych zgodnych z przewidzianym harmonogramem. Nie powinno więc być zaskoczeniem, że takim dużym zainteresowaniem firm transportowych cieszą się wyrafinowane aplikacje, które umożliwiają zarządzanie flotą dzięki lokalizacji aut na mapie.
Lokalizacja pojazdów – rozwiązanie dla firm transportowych
Przede wszystkim powinno się zaznaczyć, że przyszłościowy system telematyczny pozwala zlokalizowania samochodów na mapie.

Dzięki temu posiadacz czy też zarządca w firmie transportowej jest w stanie w czasie faktycznym śledzić postępy pojazdu w zakresie dostarczenia towaru do odbiorcy. Bez wątpienia takie rozwiązanie wiąże się z licznymi korzyściami, przede wszystkim mamy możliwość śledzenia na bieżąco transportu. Trzeba pamiętać także o tym, że takie systemy pracują starannie i wskazują pozycję pojazdu na mapach Google a także Here. Ponadto jest to rozwiązanie również z komunikatorem, które daje możliwość kontaktu z kierowcą. Dlatego też rozwiązania takie jak DBK lokalizacja auta ciężarowego cieszą się rosnącym zainteresowaniem firm z sektora transportowego czy spedycyjnego. Warto dodać również o tym, że są to rozwiązania w zakresie monitoringu stanu technicznego, a więc system dostarcza również informacje, które dotyczą parametrów eksploatacyjnych pojazdów, niemniej jednak także wskaźników związanych z ekonomiczną jazdą. Ponadto w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek niedociągnięcia posiadacz firmy jest zaraz o tym informowany.

Dodatkowe informacje: samochód ciężarowy może być lokalizowany na mapie.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze