/ by admin / Motoryzacja / No Comments

Nowoczesne hale – krok do przodu w przemyśle

 

Mówi się, że człowieka można poznać po butach i po jego samochodzie. Nie chodzi tu oczywiście ani o jakość butów czy samochodu, ale o ich czystość i metodę, w jaki o nie dbamy. Jeżeli już więc chcemy prezentować się dobrze, to nasze obuwie musi być czyste, a samochód zadbany. Wielu osobom służą do tego myjnie bezdotykowe. Wyjątkowo wówczas, kiedy dużo jeździmy, samochód narażony jest na spore zabrudzenia, żeby je pokonać, trzeba go umyć i wywoskować.

Nie ma nic w tym dziwnego w tym, że producent myjni samochodowych w każdym momencie będzie twierdził, że mycie auta w ten sposób jest lepsze. Będzie podawał argumenty, jakoby ten sposób był szybszy, tańszy i bezpieczniejszy dla naszego samochodu. Przypatrzmy się temu i zastanówmy, czy rzeczywiście jest to prawdą. Myjąc samochód własnymi siłami tracimy w pewnych przypadkach wręcz godzinę czasu. Wszystko zależy od naszych kwalifikacji, wykorzystanych narzędzi i środków, a też od stopnia zabrudzenia. Mycie w myjni samochodowej to maksymalnie 5 minut. Nawet jeżeli zapłacimy na mycie 15 PLN, to czy godzina naszej pracy jest wyłącznie tyle warta? A przy tym musimy się ubrudzić, zmoczyć i zmęczyć. Wychodzi na to, że producent myjni bezdotykowych posiada rację i znacznie bardziej opłaca się zapłacić pieniądze i wyjechać z myjni w całości czystym samochodem. Prócz tego zaimpregnowanym przed zabrudzeniami i bezpiecznym. Sami w trakcie mycia możemy uszkodzić karoserię, na myjni się to raczej nie zdarzy. Mycie będzie tańsze, bezpieczniejsze i na 100 procent znacznie bardziej efektowne niż to, które wykonujemy poświęcając własny czas w domu.

Zobacz: producent myjni samochodowych.

Dodaj komentarz

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze