/ by admin / Motoryzacja / No Comments

Pomoc drogowa – zakres usług

Nawet samochody nowe oraz w dobrym stanie technicznym mogą podczas długiej trasy ulec awarii, wtedy warto mieć namiary na doświadczoną firmę oferującą pomoc drogową, która udzielana jest w możliwie najszybszym czasie od zgłoszenia. Warto mieć na uwadze, że pomoc drogowa oferuje szereg usług, które obejmują w głównej mierze wsparcie techniczne na miejscu awarii lub również kolizji.
Uszkodzony samochód w trasie – co zrobić?
Jeżeli nasz samochód ulega awarii lub też doszło do kolizji, wówczas powinniśmy skorzystać z usług profesjonalnych firm, które oferują w głównej mierze holowanie pojazdu do warsztatu, gdzie zostanie on poddany przeglądowi technicznemu, a następnie usterka zostanie w możliwie najszybszym czasie usunięta, tak abyśmy mogli jak najszybciej kontynuować przerwaną eskapada.

Pamiętajmy też, że z pomocy film oferujących pomoc drogową trzeba skorzystać, jeżeli już samochód uległ wypadkowi, wtedy konieczne jest laweta, która zabierze uszkodzone auto z miejsca wypadku, a następnie w bezpieczny sposób przetransportuje do warsztatu. W takim wypadku pomoc drogowa obejmuje również auto zastępcze z OC sprawcy, dzięki czemu możemy kontynuować wyjazd. Warto być świadomym także, że w ramach usług proponowane jest w głównej mierze wyciąganie auta z rowu, odpalanie awaryjne, awaryjne otwieranie auta, w którym zostały zatrzaśnięte kluczyki, dowóz paliwa, zmiana kół, wsparcie techniczne na miejscu, wypompowanie źle zatankowanego paliwa, rozładunek auta z tira, czy pomoc techniczna do samochodu, który stanął na autostradzie.

Zobacz także: laweta Kraków.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze