/ by admin / Motoryzacja / No Comments

W jakim czasie należy przerejestrować pojazd?

Zgodnie z ustawą o ruchu drogowym właściwie każdy posiadacz pojazdu zarejestrowanego musi zawiadomić starostę o nabyciu lub zbyciu pojazdu w terminie 30 dni, jeżeli mówimy o pojazdach zarejestrowanych na terenie kraju. Niezgłoszenie odpowiedniego zawiadomienia o zbyciu albo nabyciu pojazdu grozi nałożeniem kary pieniężnych w wysokości od 200 pln do dosłownie 1000 pln. Warto zatem pamiętać o tym obowiązku, jak też skorzystać z praktycznej strony internetowej, dzięki której w prosty sposób wyliczymy ostatnią datę, do której musimy zgłosić zawiadomienie do urzędu.

Terminy rejestracji aut – to warto wiedzieć
Wielu właścicielu zastanawia się, ile czasu na rejestracje przysługuje w sytuacji aut zarejestrowanych na terenie kraju. Otóż możemy ułatwić sobie sprawdzenie tej daty, dzięki wejściu na stronę internetową i wypełnieniu kilku pól, dzięki czemu automat wyliczy nam datę, do której musimy wypełnić wszystkie formalności związane z przerejestrowaniem samochodu. Obsługa tej strony jest bardzo prosta, wystarczy że wpiszemy datę kupna lub sprzedaży albo także sprowadzenia pojazdu z poza granic, a w dalszym polu pojawi nam się data, do której musimy przerejestrować swój samochód. Jest to z pewnością bardzo wygodne a także praktyczne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy zastanawiają się, do ilu dni muszę zarejestrować pojazd. Jeżeli już zatem pragniemy uniknąć nałożenia przykrych kar pieniężnych, warto skorzystać z prostej w obsłudze witryny internetowej, która wyliczy nam, do którego dnia powinniśmy dopełnić formalności związane z przerejestrowaniem pojazdu.

Sprawdź również informacje na stronie: termin na rejestracje pojazdu.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze