/ by admin / Prawo / No Comments

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania z OC

Czy za każdym razem należynależy nam się odszkodowanie z tytułu polisy OC? Jeżeli już jesteśmy poszkodowani w wypadku drogowym, to tak. Gdy wypadek powstał za naszą przyczyną, to taka polisa nie daje nam nic.

Ona pokrywa koszty naprawy samochodów, które poza nami w wypadku brały udział. Oprócz tym odszkodowanie z OC ma możliwość również zostać wypłacone, gdy adekwatny agent postara się o to, żeby było ono wyższe niż przewiduje to ubezpieczyciel. Taka pomoc jest , a oprócz tego bardziej popularna i korzysta z niej wielu uczestników wypadków. Najczęściej takie wypadki posiadają poważny charakter.
Do nich zwykle wzywana jest policja i pogotowie. Przy takich kolizjach zazwyczaj koniecznie powinno się spisać oświadczenie powypadkowe. Takie pisma muszą zostać zredagowane przez osobę, która była sprawcą wypadku, bo na jego bazie zaczynają się procedury, które zapewniają odszkodowanie z OC i odszkodowanie z NW. W takich nieprostych sytuacjach bardzo bardzo często na miejscu wypadku zjawiają się także agenci, którzy zajmują się odszkodowaniami z tytułu polis dodatkowych. Ichniejszym pomoc w wielu sytuacjach okazuje się niezbędna, bo są oni w stanie wywalczyć dużo większe odszkodowania niż te, na które liczą poszkodowani. Pomoc w uzyskaniu odszkodowania z OC jest bezpłatna do czasu zanim odszkodowanie nie zostanie wypłacone. Dopiero, kiedy poszkodowani uzyskają świadczenie, stosowny procent trafia do agenta. Dlatego zazwyczaj agenci tacy podejmują się wyłącznie tych spraw, które mogą zakończyć się przysądzeniem odszkodowania, o które posiadają się starać. Takiego agenta można wyszukać też własnymi siłami.
Sprawdź: odszkodowanie z oc sprawcy forum.

Dodaj komentarz

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze