/ by admin / Sport i turystyka / No Comments

Dla marzących o wakacjach

Z nami możesz zabrać swojego pupila w każdą trasę. Będzie podróżował bezpiecznie i komfortowo, w kabinie lub w części ładunkowej. Zarezerwuj swoją eskapada z wyprzedzeniem i upewnij się, że masz wszystkie wymagane dokumenty podróżne.

 W współzależności od miejsca docelowego obowiązują różnorodne zasady i przepisy dotyczące podróżowania samolotem ze zwierzętami. Dlatego zarezerwuj swoją eskapada z wyprzedzeniem i przedstaw oryginalne wersje dokumentów swojego zwierzęcia. Należą do nich dokumenty importowe, eksportowe i tranzytowe a także jego świadectwa zdrowia i szczepień. Jeżeli zwierzę nie zostanie wpuszczone do danego kraju, ponieważ nie miało wymaganych szczepień, właściciel musi zapłacić za loty powrotne.
 
Komfortowe podróżowanie
Wszystkie zwierzęta, w tym koty, psy, zwierzęta egzotyczne i gady, muszą być zabezpieczone przed szkodami i urazami w trakcie podróży lądowej, powietrznej lub morskiej. W każdej chwili warto sprawdzić stan zdrowia zwierzęcia przed każdą dłuższą podróżą, ażeby upewnić się, że jest ono zdolne do podróży. Świadectwa zdrowia lub inne dokumenty mogą być wymagane, gdy zabierasz własnego zwierzaka na pokład samolotu albo do innego kraju. Dowiedz się, co jest wymagane z wyprzedzeniem. Transportery dla zwierząt domowych muszą być wystarczająco spore, aby zwierzę mogło wygodnie położyć się, obrócić i stanąć w naturalnej pozycji. Transporter powinien być bezpieczny, by zwierzę nie mogło uciec albo zostać zranione, niemniej jednak jednocześnie zapewniać odpowiednią wentylację. Transporter dla Twojego zwierzęcia powinien być bardzo dobry dla gatunku zwierzęcia, które przewozisz. Na przykład węże i inne gady wymagają innego rodzaju transportera niż kot albo pies. O ile nie jesteś pewien, jakiego rodzaju transportera powinieneś użyć dla swojego zwierzęcia, porozmawiaj z lekarzem weterynarii. Wakacje z pupilem to niepowtarzalny pomysł, niemniej jednak warto pamiętać by nasze zwierzątko czuło się w każdej chwili komfortowo.
Źródło informacji: gdzie można pojechać z rodziną na wakacje.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze