/ by admin / Dom i ogród / No Comments

Gdzie zastosować białe panele podłogowe?

 

Jasne podłogi są coraz popularniejsze. Dzisiaj jasna, wręcz biała podłoga to synonim luksusu i czystości, a co za tym idzie należy się zastanowić nad tym, czy nie zamontować w swoim domu aktualnie takich, jasnych podłóg. W ostatnim czasie na czasie są białe panele podłogowe, które choćby ładne, wymagają odpowiedniego ichniejszym wykorzystania. Nie sprawdzą się w każdym miejscu i to jest oczywiste. Białych paneli bez wątpienia nie należy montować w korytarzach mieszkań. Tutaj nie mamy ganku, a co za tym idzie go korytarza wnoszone jest wiele brudu z butów i taka podłoga w tym miejscu mogłaby być przekleństwem, a nie dekoracją.

Znacznie lepiej będzie zastosować je w miejscu neutralnym, które nie brudzi się tak mocno. W salonie albo w sypialni. Białe panele z połyskiem nie będą odpowiednie do kuchni. Tutaj w zdecydowanej większości przypadków coś upada, a w ogóle z racji istnienia wody w kuchni, panele nie są dobrym wyjściem. Unikać powinieneś ich również w pokojach nieznacznych dzieci. Dzieciaki w wielu sytuacjach coś rozlewają, rysują i malują po podłodze. Jeśli ciemne podłogi da się z powodzeniem domyć, o tyle w przypadku jasnych ma możliwość to nie być już takie łatwe. Biała podłoga wymaga stosownego umiejscowienia. Jest ładna, niemniej jednak trzeba o nią dbać podwójnie. Właściwie każde, nawet najmniejsze zabrudzenie działa na nią bardzo destrukcyjnie. Niewiele tego, zauważyliśmy, że mycie podłogi niektórymi środkami wpływa na pogorszenie jej wyglądu. Podłoga będzie klejąca i matowa, jeżeli już wyczyścimy ją nawilżającymi ściereczkami. Znacznie całkiem dobrze sprawdza się już sama, miękka szmatka nasączona wodą.

Sprawdź: biała podłoga.

Dodaj komentarz

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze