/ by admin / Fotografia / No Comments

Kalendarz z naszym zdjęciem

 

Intuicyjne kalendarze co prawda są fajne, niemniej jednak nie aż takie bardzo. Produkowane są przecież w takich uniwersalnych formach i nie w każdej sytuacji każdemu odpowiadają. Dlatego też jeżeli już pragniemy, możemy posiadać własne fotokalendarze z dowolnym zdjęciem, jakie sobie wybierzemy. Taki kalendarz to cena maksymalnie kilkudziesięciu zł i możemy go sobie zamówić w różnorakich wersjach i w różnorakich formach.

Możemy posiadać kalendarz z własnym zdjęciem, ze zdjęciem dziecka albo kogoś bliskiego. Takie foto kalendarze produkowane są w różnorakich formatach. Jako wersje kieszonkowe, jako wersje wielkości zeszytu, jako format A4, a dosłownie większe. Dlatego również posiadamy dowolne wersje do wyboru i możemy się zdecydować na to, co nam akurat w danym momencie odpowiada. Możemy sobie także zamówić fotokalendarze firmowe, z logo firmy zarówno dla nas, jak i dla naszych kontrahentów. To fantastyczna forma promocji, bo klienci na taki kalendarz będą patrzeć stale, tym samym utrwalając sobie w umyśle wizerunek naszego biznesu. Kalendarz tego tupu kupimy już za 20 zł w małej wersji, a za 30 złotych w sporej wersji. Im więcej egzemplarzy weźmiemy, tym niższy będzie koszt pojedynczego egzemplarza. Możemy sobie też zamówić różnorakie wersje powiedzmy po jednej sztuce dla naszej rodziny albo dla znajomych. Coś takiego wykonywane jest w drukarniach, a także w salonach fotograficznych i czasem czas oczekiwania na wykonanie kalendarza jest realnie bardzo krótki. Zamówić kalendarz możemy telefoniczne albo e-mailowo wysyłając właściwe zdjęcie, a także możemy to zrobić bezpośrednio w siedzibie firmy, która się tym zajmuje. Za każdym razem możemy liczyć na perfekcyjny efekt ostateczny.

Więcej: foto kalendarze

Dodaj komentarz

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze