/ by admin / Inne / No Comments

Blog dla mężczyzn

 

Jeżeli preferujesz na chwilę obecną jasne odpowiedzi, to wiedz, że jej nie dostaniesz, bo to nie tak funkcjonuje. Nie można powiedzieć o czym ma coś być. To jedynie autor wybiera, tylko on decyduje, jaką tematyką chce się zająć i co chce robić. Tak w rzeczywistości facet nie jest jakąś wyobcowaną jednostką, aby mógł się skupiać wyłącznie na jednej tematyce. Jest ich tak kilka, że prawie każdy znajdzie coś dla siebie. Męski blog nie musi być taki typowo męski od początku do końca, wszak nie chodzi o to, ażeby były tam poruszane jedynie tematy ala samiec alfa. Nie o to chodzi.

Priorytetowym założeniem męskiego bloga posiada być zaprezentowanie, że facet może mieć bardzo dużo do powiedzenia w różnorakich tematach i nie tylko w kwestii sportu, pieniędzy czy kobiet. Panowie dzisiaj zakładają blogi kulinarne, blogi modowe i wszelkie inne odmiany blogów, które tak faktycznie nie tworzą skojarzenie z męskością. One są zwyczajnie pisane przez mężczyznę. Wyłącznie tyle i aż tyle. Co ciekawe statystyki pokazują, że męski blog jest znacznie w bardzo wielu sytuacjach odwiedzany przez kobiety, bo to one wolą dowiedzieć się, co siedzi w głowie takiego faceta. Pytanie tytułowe jest zatem z góry źle postawione, powinno być nie o czym posiada być, niemniej jednak jaki ma być. Musi być przede wszystkim angażujący, wzbudzający emocje, dający do myślenia. Musi mieć flow, a autor charyzmę, która przełoży się na to, że czytelnicy zaczną go zwyczajnie czytać i zaczną się zastanawiać nad tekstami, które przeczytali. Tak rzeczywiście męski blog ma być wyrazisty, wzbudzający emocje i przedstawiający, że można być oryginalnym, można robić coś takiego samego jak wszyscy, a jednakże robić to całkiem inaczej, nie gorzej.

Dodaj komentarz

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze