/ by admin / Inne / No Comments

Co to są feromony?

 

Do niedawna uznawano, że organizm człowieka nie wytwarza feromonów. Te substancje zapachowe przypisywano tylko roślinom i zwierzętom. Ich celem jest nie tylko wabienie osobników płci przeciwnej. Takie feromony zwierzęce i roślinne pełnia różne funkcje. Zapach feromonów jest tak skuteczny, ze ma możliwość wabić albo odstraszać. Może wpływać na to, czy dany osobnik jest interesujący czy nie. To feromony decydują o tym, że konkretny osobnik pełni w stadzie funkcję dominującą, sprawia wrażenie takie, że wszyscy inni boja się go.

Feromony, jakie produkują ludzie działają analogicznie. To dzięki nim ludzie wydają się sobie atrakcyjni. Ich działanie jest tak subtelne, iż większość ludzi nie zdaje sobie z tego w ogóle sprawy. Zalety feromonów dostrzegli producenci kosmetyków. Obecnie feromony dla mężczyzn wytwarza się syntetycznie. Takie sztuczne feromony sprzedaje się w osobnych flakonikach. Takie feromony można dodać do ulubionych perfum i tym samym sprawić, że życie zmieni się nie do poznania. Dzięki feromonom można posiadać sporo większe powodzenie u kobiet. Feromony mogą również wpłynąć na poprawę sytuacji zawodowej. Przeglądając feromony opinie on-line w rzeczywistości nie nieprosto znaleźć takie, gdzie wypowiadają się zachwyceni działaniem feromonów mężczyźni. Zwracają oni uwagę na to, że feromony są w rzeczywistości skuteczne i znacząco wpłynęły na poprawę jakości ich życia osobistego i zawodowego. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie na te substancje jest coraz większe i że ich dystrybucja para się coraz więcej firm kosmetycznych.

Zobacz więcej: co to są feromony.

Dodaj komentarz

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze