/ by admin / Komputery i internet / No Comments

Dlaczego warto katalogować strony internetowe?

 

Pozycjonowanie posiada w dzisiejszym świecie wielkie znaczenie. To, czy realizujemy coś ze własną strona, czy nie, wpływa bezpośrednio na liczbę jej odbiorców, a tym samym na zyski, jakie taka strona nam przynosi. Ktoś, kto wcale nie interesuje się kwestiami ustalania pozycji, w sposób automatyczny jest na gorszym miejscu, dosłowne na gorszej pozycji w wynikach odnajdywania. Katalog stron internetowych ma możliwość być zatem doskonałym sposobem na to, żeby poprawić swoje wyniki i zyskać większą liczbę odbiorców. Jedynie jak to można zrobić?

Głównie powinieneś katalogować mądrze. W erze content marketingu nawet roboty Google nastawione są na informacji maksymalnie użyteczne i minimalnie rozbudowane pod względem objętości. Nie każdy spis katalogów nadaje się do tego, żebyś umieszczał w nim swój link. Powinieneś myśleć racjonalnie i selekcjonować katalogi po to, ażeby nie tracić czasu na bezwartościowe działania. W przypadku katalogów nadal uważa się, że bardzo ważnym czynnikiem jakościowym jest PR, niemniej jednak nie tylko tym musisz zaprzątać swoją głowę. Patrz głównie na wiek domeny, na to, w jaki sposób jest zarządzana, czy katalog jest moderowany. Jeżeli tak, czy wpisy nie oczekują w nim od tygodni czy miesięcy. Wartościowe serwisy – katalog dla ambitnych ludzi, którzy chcą coś osiągnąć. Za pomocą katalogowania dasz znać robotom Google, że Twoja strona jest wartościowa, no bo wszak linkuje do niej tak wiele stron. Im więcej takich linków i w im lepszych miejscach są one umiejscowione, tym nie gorzej dla Twojej strony.

Kliknij: wartościowe strony Warszawa.

Dodaj komentarz

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze