/ by admin / Kosmetyki i moda / No Comments

Skup odzieży

 

Wyłącznie u nas, skup odzieży posklepowej. Zajmujemy się skupowaniem ubrań, które wyszły już z mody, nie sprzedały się w sklepach stacjonarnych, a magazyny nie posiadają żadnego interesu w trzymaniu ichniejszym na osobistych półkach. Chętnie odkupimy odzież od sklepów, jakim pozostały pojedyncze rozmiary albo jednostkowe modele.

Interesuje nas również skup odzieży używanej. Koszule, T-shirty, spodnie, sukienki, spódnice, bluzy, kurtki, dodatki – jesteśmy zainteresowani każdym typem odzieży używanej, jaka jest w dobrym, bądź doskonałym stanie (ubrania znoszone, podarte, zniszczone nie będą brane pod uwagę!).

Skup odzieży posklepowej Warszawa to miejsce, które para się przyjmowaniem ubrań, dla których nie posiada już racji bytu w regularnej sprzedaży (ubrania nie są już modne, poza sezonem nie posiada szans na sprzedaż, ubrania są w niebanalnych rozmiarach i szanse na ichniejszym sprzedaż maleją).

Chętnie skupujemy odzież używaną w Warszawie zauważając na sposobność dokonania szybkiej transakcji na miejscu, w grę wchodzą też okolice Warszawy, jeżeli ciuchy, które są oferowane będą atrakcyjne (Pruszków, Piaseczno, Otwock, Wołomin, Legionowo).

Do współpracy zapraszamy sklepy, które nie mają miejsca na przechowywanie przedawnionych kolekcji w magazynie.

Skup odzieży używanej chętnie współpracuje z małymi sklepami.

Skupujemy odzież także ze zbiórek i ze skupów. Chętnie nawiążemy współpracę.

Jesteśmy otwarci na ofertę skupu odzieży.

Zapewniamy dobrą cenę.

Jesteśmy zainteresowani stałą współpracą w ramach skupu odzieży posklepowej.

Sprawdź: Skup odzieży używanej.

Dodaj komentarz

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze