/ by admin / Marketing i reklama / No Comments

Oryginalna strona dla firmy

 

Codziennie podczas oglądania telewizji stajemy się odbiorcami setek reklam, które są emitowane przez każdą stację telewizyjną. Taka kampania reklamowa jest bardzo ze starannością zaplanowana, gdyż koszty powiązane z emisją spotu w telewizji są wyjątkowo wysokie. Nie mniej jednak, spoty reklamowe emitowane w telewizji przykuwają naszą uwagę o wiele bardziej, aniżeli szablonowe banery reklamowe online. Dlaczego? Bowiem przeglądając internet, częstokroć pragniemy dotrzeć do konkretnych informacji, w czym przeszkadzają nam wszechobecne reklamy. Znakomita większość z nas widząc przeciętną reklamę w Internecie, po prostu zamyka ją bez zastanowienia, wręcz nie poświęcając wątpliwości na rozważenie jej informacji.

Sprawa wygląda zgoła całkiem inaczej w przypadku reklam telewizyjnych. Między innymi, reklam emitowanych na konkretnej stacji telewizyjnej nie możemy ominąć, przyspieszyć czy wyłączyć. Rzecz jasna, możemy przekształcić oglądaną stację, jednakże jeżeli już oczekujemy na starcie jakiegoś filmu albo programu, będziemy musieli poczekać na koniec bloku reklamowego. W chwili obecnej dlatego, ciekawie skonstruowany spot reklamowy może zostać zapamiętany przez odbiorcę reklamy. Przykładem mogą być tutaj 2 postacie z kampanii promocyjnych: postać Henia z reklam hipermarketów TESCO, a także miś ze słynnej sieci komórkowej ,,Plush”. Obydwie postacie były utworzone w sposób, który ma dobrowolnie zaciekawić odbiorcę, na zasadzie komizmu oraz dodatkowo zabaw językowych. Zerwanie ze schematem w sytuacji reklam ma możliwość przynieść zarówno lepsze przyjęcie naszej kampanii reklamowe, jak i wzrost zainteresowania naszą marką.

Więcej: http://praktyczna-wiedza.pl.

Dodaj komentarz

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze