/ by admin / Medycyna i uroda / No Comments

Gdy pojawia się próchnica…

 

Firma Megadenta liczy sobie ponad 90 lat i przez cały okres własnego egzystencji para się dostarczaniem niezbędnych materiałów do gabinetów stomatologicznych , a dodatkowo protetycznych. W jej katalogu usług/produktów znajdują się rzeczy, które powinien mieć pod ręką prawie każdy stomatolog i protetyk bez nich jego praca jest zwyczajnie niemożliwa.
Materiały stomatologiczne dostępne w spisie produktów/usług firmy to między innymi wypełnienia kompozytowe światłoutwardzalne i inne uzupełnienia stomatologiczne, bondy, cementy. Pomiędzy materiałów protetycznych odnaleźć można tj. kompozyty do modelowania, lampy protetyczne, akryle zimno polieryzujące czy lakiery i łyżki. Te materiały dentystyczne mają niezbędne certyfikaty jakości, pozwalające na stosowaniu ichniejszym w praktyce.
Oprócz wymienionymi dostępne są także materiały dezynfekcyjne, lupy na opasce i okularowe , a dodatkowo licznych wybór kalek (progresywne, cienkie i z folii metalizowanej). Dodatkowym elementem wyposażenia jest elektroniczny łuk twarzowy i EMG elektromiografia. Zainteresowane gabinety stomatologiczne i protetyczne mogą zamawiać atrakcyjne je produkty za pośrednictwem bezpośredniego kontaktu, przy który można zarazem poznać ceny za produkty. Jak na razie sklep e-commerce firmy ulokowana jest podczas budowy i tą droga nie można poznać oferty.
Należy zaznaczyć, ze firma pokazuje się w wielu sytuacjach na sympozjach tematycznych oraz wystaw, dzięki czemu można spostrzec jej ofertę na żywo.
Wszystkie materiały stomatologiczne opisane zostały tu dość pobieżnie, jednakże poprzez kontakt z firmą można dowiedzieć się więcej szczegółów na ichniejszym temat.

Zobacz tutaj: materiały dentystyczne.

Dodaj komentarz

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze