/ by admin / Ślub i wesele / No Comments

Ślub i wesele – wybór sali

Czas na bajeczny ślub. Razem ze swoim partnerem poszukujecie wymarzonego miejsca na wasz ślub? Dworek Amber nada się doskonale! Sala weselna Łódź została zaprojektowana z myślą o hucznych i niezapomnianych wydarzeniach. Doświadczony personel zapewni fachową i miłą obsługę, a to niepowtarzalne lokum zapadnie w pamięć każdego uczestnika ślubu.

Dlaczego Dworek Amber to niesamowite miejsce?
Sala weselna Łódź spełniła nie jedno potrzeba klienta dzięki swojej charakterystyce. Impreza odbywa się w nowocześnie wyremontowanym pałacyku. Cechuje się on czterema kolumnami na wejściu, które ozdobione są bujną roślinnością oraz ekskluzywnymi wazami.
Wewnątrz pomieszczenie jest cudownie udekorowane oraz ma specjalnie zarezerwowaną przestrzeń na taniec. Stoły pokryte są obrusami, na których przyszykowane są pyszne potrawy, desery czy owoce, a sufit wystrojony jest w balony. Oprócz tego Dworek posiada osobną bawialnię dla dzieci.
Największą chlubą tego miejsca jest ogród. Bujna roślinność rozciąga się na cały obszar, a jej zieleń wykonuje wspaniałą atmosferę. Dworek posiada małą fontannę z posągiem pośrodku, w której pływają kwiaty, nadające jej romantyczną aurę. Obok jest również ogromny biały napis LOVE, rewelacyjny do zdjęć młodej pary ze ślubu. Centralnym punktem ogrodu jest piękny pawilon. To tam zakochani kończą swój spacer, dołączając do swoich gości. Na miejscu znajduje się również plac zabaw dla dzieci, wyposażony w huśtawkę, zjeżdżalnie i piaskownice. Dostępny jest też grill.
Jak widzisz, Dworek Amber to bajeczne miejsce na ślub.

Warto zobaczyć: sale weselne lodz.

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze