/ by admin / Społeczeństwo / No Comments

Nowy rząd i nowy porządek

 

Wielu ludzi bardzo narzekało na to, że wybory parlamentarne wygrał PIS. Wróżyli tym oni chrystianizacje całego narodu, koniec wolnych mediów i swoisty powrót do średniowiecza, niemniej jednak jakoś do tej pory jeszcze do tego nie doszło. Niestety taki wybór nie podobał się większości Obywateli Polski, ale tak czy inaczej był już czas na zmiany i wręcz, jeżeli zamiast lekcji wychowania fizycznego, w szkołach wprowadzona będzie dodatkowa lekcja religii, to i tak ma możliwość z owych nowych rządów wynikną jakieś zalety. Nowi posłowie po wyborach chwalili się, że zmienią Polskę na lepsze. Odrobinę się nie woli w to wierzyć, no bo wszakże przez tyle lat nie zmienili, to i aktualnie się raczej cud na Wiejskiej nie stanie.

Miejmy jednakże nadzieję, że te zmiany jakość przysłużą się naszemu narodowi i że PIS zrobi coś nie tyle dla ludzi, co chociażby po to, aby odgryźć się Platformie Obywatelskiej za te ostatnie, jak żeby nie było bardzo nieudane lata rządów. Właściwie każdy znany poseł usiłuje w tym momencie ściągnąć na siebie uwagę ludzi tak, żeby przedstawić, że jest on skory do czynienia konwersji i do wyciągania Polski z dołka, w który popada coraz bardziej. Nowy rząd będzie miał o tyle właściwie, że nasz kraj oszczędził kryzys, który nada po części szaleje w innych państwach Europy. Nam się jakoś udało, więc nie należy dźwigać kraju z ruin, a jedynie wspomagać go, aby całkiem dobrze się rozwijał. Wybory 2015 posłowie przeszli szybko i bez większych niespodzianek, wyłącznie czy teraz my będziemy mieli jakieś pozytywne niespodzianki, czy raczej cały czas czeka nas polityczna stagnacja, która będzie się wyłącznie z roku na rok pogłębiać. A ma możliwość będzie nie gorzej?

Sprawdź: wybory 2015 posłowie.

Dodaj komentarz

Ile blogów, tyle przydatnych informacji. Inne ciekawostki i przydatne informacje są interesujące dla młodej mamy, innych potrzebuje imprezująca nastolatka, jeszcze innych szuka handlowiec sprzedający towary lub usługi. Blog z przydatnymi informacjami bawi i pomaga zarabiać - zależnie od potrzeb. 

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze